Фасадні роботи в Луцьку та Волинській області

Розрахунок вартості мокрого фасаду

Термін "мокрий фасад" став застосовуватися з тієї причини, що при монтажі покриття такого типу використовуються "мокрі" складові (тобто, складові, які розбавляються водою або спеціальними розчинниками). Насправді, мокрим фасад буває лише до тих пір, поки не висохли нанесені шари грунтовки, штукатурки, фарби. Як зрозуміло з опису, конструкція є багатошаровою, а розцінки на мокрий фасад залежать від кожного застосовуваного компонента. В системі мокрий фасад ціна компонентів може варіюватися в досить широкому діапазоні. Спробуємо розібратися, що визначає розцінки на мокрий фасад.

Система "мокрий фасад" складається з декількох шарів: спочатку на вертикальну поверхню наноситься клейовий розчин, потім на нього монтується утеплювач (із застосуванням дюбелів). Після цього укладається шар армуючої шпаклівки і захисна сітка, і лише потім - зовнішній декоративний шар. Можна відзначити, що несуча поверхня стіни попередньо обробляється ґрунтовкою, для зміцнення. Таким чином, застосовуються найрізноманітніші складові, і якщо Вас цікавить мокрий фасад, вартість його визначається сумою всіх витрат на матеріали та роботи.

Досить високий "внесок" у вартість мокрого фасаду вносить шар утеплювача (за розрахунками фахівців, до 50% ціни мокрого фасаду складають утеплювач і дюбелі кріплення). Теплоізолюючий шар може виготовлятися з пінополістиролу або з мінеральної вати. У другому випадку мокрий фасад за ціною обійдеться дорожче, але термін служби його вище, а технічні характеристики - більш привабливі.

Зовнішній декоративний шар може виконуватися з акрилової або силікатної штукатурки, з водно-дисперсійної фарби. Кожне покриття вимагає своєї технології нанесення, своїх тимчасових витрат. Звичайно ж, тип декоративного покриття впливає на підсумкову ціну мокрого фасаду, вартість його виготовлення і установки. Розцінки на мокрий фасад залежать також від складності об'єкта, на якому необхідно провести роботи.

Незважаючи на досить високу вартість мокрого фасаду, вкладення себе виправдовують: термін служби такого фасаду становить приблизно 25-30 років.

Взнати розцінки на облаштування мокрого фасаду та замовити консультацію спеціаліста ви можете у відповідному розділі нашого сайту, або за телефоном +38 (095)884-39-22

Чому варто звернутися до нас?

Розрахунок - кошторису

Безкоштовний виїзд інженера на об'єкт та розрахунок кошторису

Фіксована ціна

Закріплюється в договорі і не змінюється в процесі роботи

Гарантія якості

Контроль повного циклу робіт. Гарантія від 3-х років

Доступна ціна

Проведення фасадних робіт точно в строк та за доступними цінами