Фасадні роботи в Луцьку та Волинській області

Як правильно утеплити будинок?

Звертаємо вашу увагу на той факт, що процес утеплення на етапі зведення будинку і утеплення вже готового будинку - дві абсолютно різні процедури. У першому випадку під час будівництва використовуються спеціальні енергоефективні матеріали, такі як деревина, пінобетон і так далі. При каркасному будівництві порожнечі між стінами заповнюються спеціальним теплоізоляційним матеріалом, завдяки чому будівля добре утримує тепло, але ми розглянемо процес утеплення вже готових будинків.

Розглянемо на малюнку, як впливає на загальне енергозбереження утеплення різних частин будинку.

Де втрачається найбільше тепла в будинку без утеплення

Як утеплити стіни будинку?

Утеплювати стіни можна з двох сторін - з зовнішньої і внутрішньої. Можна робити це окремо, а можна і відразу, для досягнення кращого ефекту. Внутрішнє утеплення стін проводять трьома способами:

 • прикріплюють теплоізоляційний матеріал на стіну за допомогою клейового розчину і потім покривають штукатуркою;
 • формують трьохслойну невентильовану стіну;
 • монтують вентильований фасад.

Зовнішньє утеплення відбувається за допомогою кріплення плит або блоків з такого матеріалу, як мінвата, пінопласт, пінополістирол, пінополіуретан, базальтові плити, утеплювач на основі целюлози і т.д. Перш ніж підійти до питання утеплення стін, потрібно оцінити, який результат Ви хочете отримати, який матеріал хочете використовувати і які фінансові витрати готові нести.

Як утеплити фасад?

Першим кроком є ​​вибір матеріалу. Це може бути мінеральна вата або пінопласт. Потім необхідно підготувати саму поверхню:

 • зняти всі сторонні предмети, що системи комунікації, які потрапляють в площину стіни;
 • перевірити поверхню стіни на предмет нерівностей, якщо вони великі - то усунути їх, якщо дрібні - то помітити крейдою;
 • також зі стін необхідно видалити грибок, жир, фарбу, яка лущиться, цвіль, масляні плями або іржу;
 • закрити тріщини, які більше 2 мм.

Правильне утеплення фасада будинку

Після цього зміцнюється цокольний карниз, кріпиться профіль і встановлюються зовнішні підвіконня. Потім відбувається кріплення утеплювача до самого фасаду.

Як утеплити стелю?

Утеплювати стелю можна наступними матеріалами: пенофолом, пінопластом, пінополістиролом, мінеральною ватою або тирсою (підходить для алергіків).

Для внутрішнього утеплення використовуються паропроникні матеріали, для зовнішнього паронепроникні. Для утеплення всередині будинку відмінно підійде мінеральна вата в поєднанні з підвісними стелями.

Правильне утеплення стелі будинку

Для зовнішнього утеплення стелі краще використовувати пінопласт. Якщо враховувати фінансову вигідність, то зовнішнє утеплення буде більш раціональним, також сам монтаж проводиться простіше. Але кожен власник будинку вирішує сам, як йому буде комфортніше боротися з тепловтратами житла.

Як утеплити дах будинку?

Дахи діляться на плоскі і скатні. Кожен з них утеплюється по-своєму. Місце під скатним дахом зазвичай використовується як додаткова кімната. Спочатку потрібно провести перевірку всього даху і зробити ремонт там, де це потрібно.

Для скатного даху відмінно підійде пінополістирол і інші види рулонних утеплювачів.

Правильне утеплення даху будинка

Для плоского даху кращим варіантом буде базальтова мінеральна вата, яка відрізняється своєю довговічністю і пожежонебезпекою. Варто врахувати, що утеплювати дах варто в тому будинку, де відсутнє утеплення стелі, але при цьому проведено утеплення всього будинку, підлоги, вікон і т.д. В іншому випадку витрати будуть марними.

Як утеплити вікна?

Існує декілька способів утеплення вікон:

 • Газета та паперові смужки. Старий і далеко не найкращий спосіб, адже газету потім досить важко прибрати, та й сліди часто від неї залишаються.
 • Вата і спеціальна стрічка для заклеювання вікон. Дуже зручний і дешевий спосіб, після якого не залишається сліду.
 • Поролон і скотч. Такий же спосіб, як і попередній, тільки замість вати поролон.
 • Парафін. Розплавлений парафін набирають в шприц і закладають їм всі щілини і діри.
 • Теплозберігаюча плівка. Досить зручний спосіб, але вимагає уважного підходу.
 • Монтажна піна. Дуже добре підходить для утеплення віконних прорізів.

Якщо Ви задались питанням про утеплення свого будинку, звертайтеся в нашу компанію! Ми маємо великий досвід, наші спеціалісти проконсультують вас та дадуть поради як зробити утеплення будинку швидко, якісно та недорого!

Чому варто звернутися до нас?

Розрахунок - кошторису

Безкоштовний виїзд інженера на об'єкт та розрахунок кошторису

Фіксована ціна

Закріплюється в договорі і не змінюється в процесі роботи

Гарантія якості

Контроль повного циклу робіт. Гарантія від 3-х років

Доступна ціна

Проведення фасадних робіт точно в строк та за доступними цінами