Фасадні роботи в Луцьку та Волинській області

Фарбування фасадів

Фасад будівлі - це обличчя не тільки будівлі, а найчастіше, і компанії, яка розташовується в цій будівлі. У зв'язку з цим необхідно підтримувати фасад будівлі в хорошому стані круглий рік. Фарбування фасадів будівель в Луцьку або іншому населеному пункті Волинської області - це не тільки найбільш швидкий і економічний спосіб перетворення екстер'єру будівлі, додання естетичної привабливості, але, в той же час, і дієва міра по захисту зовнішніх стін від руйнівного впливу природних факторів: атмосферних опадів, вологи, вітру, мікроорганізмів.

Ціни на фарбування фасадів в Луцьку

Од. вимірювання
Вартість
Фарбування фасаду акриловою фарбою
м2
від 30 грн.
Фарбування фасаду силіконової фарбою
м2
від 30 грн.
Фарбування фасадів будівель
м2
від 30 грн.

Ціна і якість фарбування складається з двох основних аспектів: вибір матеріалу і технологія виконання фасадних робіт.

На ринку представлено безліч видів фарб різних брендів, але для отримання позитивного результату та уникнення розчарування в подальшому, рекомендуємо використовувати спеціалізовані склади від зарекомендували себе виробників (Dulux, Caparol, Tikkurila, ALPA і т.д.) не дивлячись на те, що ціна на продукцію відомих брендів трохи вище, ніж на аналоги.

Говорячи про різновиди фарб слід зазначити, що вони діляться на дві великі групи залежно від основи: органічні (розчинник типу уайт-спірит) і водоемульсійні. По виду сполучного наповнювача найбільш популярними є такі групи:

  • Акрилові;
  • Силікатні;
  • Силіконові;
  • Латексні.

Кожному виду продукції притаманні відмінні технологічні властивості, тому підбір матеріалу виконується відповідно до особливостей конкретного об'єкта і умов його експлуатації.

Великою популярністю користуються структурні фарби. Завдяки своїй рельєфній фактурі, вони приховують невеликі дефекти поверхні (маленькі відколи, тріщини, нерівності), а також володіють підвищеним терміном служби.

Отримана після нанесення фактурного складу поверхня виглядає досить багато і за своєю структурою нагадує декоративну штукатурку. У той же час, ціна на фарбування фасаду будівлі значно нижче, ніж на його оштукатурювання.

Також звертаємо Вашу увагу на еластичні фасадні фарби, що перешкоджають утворенню тріщин, а також володіють підвищеною стійкістю до механічного впливу.

Практичність і ефективність еластичних складів фахівці Альфа Буд Україна неодноразово оцінили на власному досвіді, виконуючи роботи на різноманітних будівельних об'єктах в Луцьку та Волинській області.

Технологія фарбування фасаду

Необхідно пам'ятати, що вибір Підрядника повинен складатися не тільки виходячи з його цін на послуги, але також грунтуючись на досвіді і репутації компанії. Адже, незважаючи на уявну простоту процесу, в цій справі важливо суворе дотримання технології.

При цьому ціна фарбування фасаду залежить від ряду факторів (площа поверхні, висотність будівлі, необхідний обсяг підготовчих робіт) і остаточно визначається тільки за результатами обстеження об'єкта та зустрічі з Замовником.

Роботи починають з очищення основи будівлі від бруду, пилу, плісняви ​​та видалення елементів старого покриття. Для виконання даних робіт відмінно підійдуть мийки високого тиску фірми Karcher.
Місця скупчення цвілі необхідно обробити антисептичними засобами після її видалення.

Наявні на фасаді тріщини повинні бути «розшиті» і зашпакльовані. Також шпаклюванню підлягають наявні вибоїни, раковини і нерівності фасаду. Для забезпечення найкращої адгезії фарбувального складу необхідно виконати грунтування фасаду будівлі.

І тільки після завершення всіх підготовчих етапів приступають безпосередньо до фарбування будівлі.

Ви можете замовити ці послуги в компанії Альфа Буд Україна за телефоном +38 (095)884-39-22 або заповнивши форму замовлення на сайті.

Чому варто звернутися до нас?

Розрахунок - кошторису

Безкоштовний виїзд інженера на об'єкт та розрахунок кошторису

Фіксована ціна

Закріплюється в договорі і не змінюється в процесі роботи

Гарантія якості

Контроль повного циклу робіт. Гарантія від 3-х років

Доступна ціна

Проведення фасадних робіт точно в строк та за доступними цінами