Фасадні роботи в Луцьку та Волинській області

Мокрий фасад

Компанія Альфа Буд Україна надає послуги зі створення мокрого фасаду фасаду будівлі. Замовте монтаж системи під ключ на об'єкті в Луцьку або Волинській області. Наша ціна за 1 м2 - найпривабливіша на регіональному ринку.

Система «мокрий фасад» - популярна технологія облаштування та утеплення фасадних стін. Застосовують її в приватному і висотному домобудівництві, при зведенні нових і реконструкції старих будівель. Основні її переваги - простота виготовлення і хороші теплоізоляційні характеристики.

Безкаркасні системи мокрого фасаду створюють монолітний шар утеплення по всій поверхні стіни, виключаючи «містки холоду», і виводять «точку роси» з конструкції стіни назовні. Стіни не намокають, поява грибка і цвілі неможлива.

Вузька спеціалізація в "мокрих" технологіях гарантує наш професіоналізм, якість, нормальні терміни і рішення всіх технічних питань. Ми виконаємо мокре утеплення фасаду будь-якої будівлі!

Мокрий фасад

Ціни на влаштування мокрого фасаду

Од. вимірювання
Вартість
Грунтовка
м2
від 10 грн.
Монтаж пінопласту на клей і дюбель
м2
від 50 грн.
Армування фасадною сіткою
м2
від 35 грн.
Шпаклівка під фарбування
м2
від 50 грн.
Фарбування фасаду
м2
від 15 грн.
Пінопласт 50мм, декоративна штукатурка (На мінеральній основі)
від 350 грн.
Пінопласт 50мм, декоративна штукатурка (На акриловій основі)
від 400 грн.
Пінопласт 50мм, декоративна штукатурка (На силіконовій основі)
від 450 грн.
Пінопласт 100мм, декоративна штукатурка (На мінеральній основі)
від 400 грн.
Пінопласт 100мм, декоративна штукатурка (На акриловій основі)
від 450 грн.
Пінопласт 100мм, декоративна штукатурка (На силіконовій основі)
від 500 грн.
Мінеральна вата 50мм, декоративна штукатурка (На мінеральній основі)
від 450 грн.
Мінеральна вата 50мм, декоративна штукатурка (На силіконовій основі)
від 550 грн.
Мінеральна вата 100мм, декоративна штукатурка (На мінеральній основі)
від 550 грн.
Мінеральна вата 100мм, декоративна штукатурка (На силіконовій основі)
від 650 грн.

Переваги та недоліки "Мокрого фасаду"

Переваги

 • різноманітність фактур штукатурок, і кольорових гам фарби що дозволяє зробити фасад будівлі саме таким як хочете Ви.
 • широкий асортимент необхідних матеріалів, що дозволяє підібрати оптимальне співвідношення ціна - якість.
 • мокрий фасад не вимагає ідеально рівної поверхні завдяки тому, що є можливість за допомогою клею вивести єдиний рівень.
 • можливість без великих зусиль змінити зовнішній вигляд, шляхом заміни верхнього оздоблювального шару мокрого фасаду або ж його перефарбування.

Недоліки

 • сильно схильний до механічних пошкоджень, випадковий удар по фасаду може тягнути за собою заміну матеріалу на кожній стіні, так як відтінок фарби з кожним днем ​​змінюється і буде практично неможливо реставрувати стіну частково.
 • мокрий фасад схильний проявам мікроорганізмів, що прискорюють процес руйнування.
 • монтаж мокрого фасаду сильно залежить від сезону і погоди.
 • тривалий термін виконання робіт, це обумовлено тим що кожен з шарів повинен набрати свою міцність, а це в середньому займає 1-2 доби.
 • термін служби не дуже великий, це приблизно 5-10 років, пов'язано це з тим що верхній декоративний шар постійно піддається впливу навколишнього середовища.

Мокрий фасад під ключ в Луцьку - етапи створення

Облицювання включає в себе наступні шари:

 • теплоізоляційну прокладку. Це або мінеральна вата високої щільності, або пінопласт товщиною 50-100 мм. Відмінність між цими двома утеплювачами - в ціні за м2, пінопластові плити дешевше, просто монтуються, мають низьку теплопровідність. Мінераловатні важче обробляти, але коефіцієнт паропроникності у них значно вище, і тому стіни «дихають»;
 • армуючий шар. Як правило, це спеціальна будівельна сітка, яка поставляється в рулонах шириною 1 метр. Завдяки такій сітці на утеплювач можна фіксувати штукатурний розчин;
 • клейовий склад для кріплення утеплювача і армуючої сітки. При влаштуванні мокрого фасаду утеплювач і сітку спочатку монтують на стіну за допомогою клею. Для цього використовують універсальні і спеціалізовані склади, що клеять. Перші підходять для монтажу теплоізоляційних матеріалів і армуючої сітки. Другі - тільки для армування утеплювача.
 • механічне кріплення для теплоізоляційних плит. У цьому шарі використовуються кріплення типу «парасолька» - пластикові дюбелі з широким капелюшком. На одну секцію утеплювача йде приблизно по 5 штук кріплень. Призначення «парасольки» - в додатковій фіксації матеріалу при облаштуванні мокрого фасаду.

Для фінішного облицювання в Луцьку та Волинській області використовують оздоблювальні матеріали. Традиційно це декоративні фасадні штукатурки.

Види фінішної обробки мокрого фасаду

 • напилюване коркове покриття
 • напилювана еластична штукатурка
 • мінеральна штукатурка
 • силікатна штукатурка
 • силіконова штукатурка

Облаштування стін за даною технологією включає наступні етапи:

 • Вимірювання кривизни стін. На попередній стадії будівництва мокрого фасаду визначається ступінь викривлення поверхні. Для цього натягуються горизонтальні нитки, які служать маяками. При русі системи уздовж стіни заміряється простір для утеплювача і клею.
 • Фіксація утеплювача на клей. В'яжучий склад наноситься на пінопласт або мінеральну плиту невеликими гірками в середині і по краях. Після цього матеріал приклеюється до стіни. При влаштуванні мокрого фасаду фіксується пінопласт, стики повинні бути невеликими по довжині. Шви заповнюються клеєм відразу в процесі укладання утеплювача.
 • Встановлення механічних кріплень. На цьому етапі створення мокрого фасаду монтуються пластикові парасольки. Перфоратором проробляються отвори в стіні, молотком забиваються дюбелі. Важливо правильно розташувати кріплення. За технологією роблять так: один дюбель - в середині плити, а інші чотири - по кутах. Щоб заощадити на вартості фасаду, можна забивати «парасольку» в шов між плитами утеплювача.
 • Армування. Сітка приклеюється до пінопласту або мінеральних плит методом вдавлення в клей. В'яжучий склад наноситься на утеплювач, після чого зверху кладеться і притискається сітка. Залишки клею видаляються шпателем.
 • Нанесення штукатурки. Завершальний етап облаштування мокрого фасаду - оштукатурювання поверхні. Найчастіше чорнову обробку наносять в декілька шарів, щоб ретельно вирівняти стіну. Після висихання шпаклівки можна наносити фінішну обробку.

Чому варто звернутися до нас?

Розрахунок - кошторису

Безкоштовний виїзд інженера на об'єкт та розрахунок кошторису

Фіксована ціна

Закріплюється в договорі і не змінюється в процесі роботи

Гарантія якості

Контроль повного циклу робіт. Гарантія від 3-х років

Доступна ціна

Проведення фасадних робіт точно в строк та за доступними цінами