Фасадні роботи в Луцьку та Волинській області

Облицювання фасадів деревом

Приватні будинки, дачні будівлі, котеджі можуть бути облицьовані виробами з дерева. Цей традиційний матеріал дуже популярний в Луцьку. Модно стало жити в зрубах і будинках з дерев'яного бруса. Дерево - теплий матеріал в прямому і переносному сенсі слова. Не всі у Волинській області можуть дозволити собі мати дерев'яний котедж через високу ціну, а ось отримати фасад з дерева цілком доступно для багатьох.

Відносно недорога послуга - облицювання фасадів деревом полягає в обробці будівлі дерев'яними панелями різної форми. Найпопулярніший дерев'яний матеріал сьогодні - блок-хаус. Це вдала імітація циліндрованного дерева з плоским підставою для кріплення. Блок-хаус здалеку здається зрубом, тільки розглянувши поблизу, стає зрозуміло, що це облицювання фасаду деревом.

Якісне облицювання фасадів дерев'яних будинків сучасними матеріалами виконується співробітниками компанії Альфа Буд Україна. Наші майстри допоможуть замовнику підібрати оптимальний варіант обробки і реалізувати дизайн будь-якої складності.

Послуги з облицювання фасадів дерев'яних будинків

Дерев'яний будинок, як і будь-який інший, можна облицювати штучним матеріалом, що імітує деревину. Це можуть бути композитні панелі на основі полімеру з додаванням борошна хвойних дерев або полімерні пластини з дизайном під натуральне дерево. Тому якщо натуральна сировина не підійшла з якої-небудь причини в якості облицювального матеріалу, то облицювання фасадів під дерево може стати вдалою альтернативою.

Відносно висока вартість роботи з облицювання фасаду деревом компенсується презентабельним видом будинку, а також посиленням захисту від холоду і опадів.

Будинок може бути облицьований і іншими матеріалами, відмінними від дерева. Широко практикується цегляна кладка як облицювання фасаду дерев'яного будинку. Утеплення і загальне оновлення зовнішнього вигляду будинку і його міцності дозволяє власникам продовжити корисне існування їх нерухомості.

Для поліпшення енергоефективності будівлі дерево кріпиться на шар теплоізоляції. Мало поширене облицювання дерев'яних фасадів новими матеріалами - композитними панелями. Такі вироби ще не використовуються в масовій практиці, хоча і володіють багатьма перевагами.

Будь-яке облицювання фасаду дерев'яного будинку позитивно позначається на експлуатаційних якостях будинку:

  • краще зберігається тепло;
  • дерев'яні стіни будинку захищені від опадів;
  • продовжується життя будівлі;
  • поліпшується мікроклімат всередині приміщень.

Чому варто звернутися до нас?

Розрахунок - кошторису

Безкоштовний виїзд інженера на об'єкт та розрахунок кошторису

Фіксована ціна

Закріплюється в договорі і не змінюється в процесі роботи

Гарантія якості

Контроль повного циклу робіт. Гарантія від 3-х років

Доступна ціна

Проведення фасадних робіт точно в строк та за доступними цінами