Фасадні роботи в Луцьку та Волинській області

Облицювання фасаду натуральним каменем

Облицювання фасаду каменем в Луцьку з кожним роком стає все популярнішим. Сучасні технології виробництва різних видів кам'яної плитки, дозволяють виконати декоративну обробку не тільки в класичному, а й в будь-якому іншому сучасному стилі. Натуральним каменем можна облицьовувати цоколь, фасад, паркан, в деяких випадках з кам'яної плитки виготовляють навіть покрівлю та підлогу.

Ми не просто пропонуємо майстрів для облицювання фасаду з натурального каменю, - ми якісно, оперативно і з гарантією реалізуємо всі наші проекти «ПІД КЛЮЧ». Підтвердженням професіоналізму нашої команди є велика кількість успішно реалізованих фасадів по всій Волинській області. Ви завжди можете відвідати наші об'єкти, переконатися в якості нашої роботи і отримати рекомендації про нас.

Перевани облицювання натуральним каменем

Природна кам'яна обробка має ряд переваг, які не може гарантувати жоден штучний матеріал:

  • Краса і широкий вибір. Така обробка цоколя або фасаду завжди виглядає дорого і цікаво. Завдяки великій різноманітності природних кольорів та фактур натурального каменю, можна підібрати оптимальне рішення до будь-якого дизайнерським проектом.
  • Неповторність і естетичність. Фактура натурального матеріалу відрізняється різними текстурами і природними малюнками, тому така ж облицювання стін будинку вам більше ніде не зустрінеться
  • Екологічність. Матеріал природного походження не виділяє шкідливих речовин, а навпаки служить іонізатором повітря у вашому домі.
  • Економічність і практічноть. Стоімость натурального каменю для фасадів деколи дешевше штучних каменів, при цьому він не вимагає витрат на обслуговування і фарбування.
  • Довговічність. Натуральні матеріали зберігають первозданний вигляд через роки навіть в суворих кліматичних умовах.

Який камінь і плитку з каменю вибрати для оздоблення фасаду?

Кожен вид каменю по-своєму гарний. Широкий асортимент кам'яної плитки для декору фасаду і стін дозволяє вибрати вдале колірне і фактурне рішення для будь-якої задумки. Крім зовнішнього вигляду матеріалу, слід звернути увагу і на інші якості:

  • Пісковик має велику кількість відтінків - від коричневого, бежевого, до холодно білого і при цьому, на нього абсолютно не впливають перепади температур, завдяки чому камінь піщаник залишається лідером серед каменів для облицювання будинків по всій Україні.
  • Мармур і травертин - самі преміальні види каменю для зовнішньої обробки будинку, що додають йому багатий і величний вигляд.
  • Вапняк також як і піщаник, відрізняється високими показниками морозостійкості, теплопровідності і вологостійкості, що в поєднанні з ефектом "білокам'яної фортеці", роблять фасади з вапняку неповторними.
  • Ракушняк популярний в зовнішній обробці фасадів завдяки текстурі з химерним природним візерунком і іонізуючим ефектом. Вікові фасади з черепашника, підтверджують його якість і здатність надати будинку старовинний і величний вигляд.
  • Доломіт полірований нічим не поступається мрамору і травертину, і плити з синьо-бежевого, сірого і білого доломіту прикрашають елітні фасади преміум сегменту. При цьому, доломіт має дуже високу міцність і зносостійкість, тому його часто вибирають не тільки для оздоблення стін будинку, але і для облицювання цоколя.

Чому варто звернутися до нас?

Розрахунок - кошторису

Безкоштовний виїзд інженера на об'єкт та розрахунок кошторису

Фіксована ціна

Закріплюється в договорі і не змінюється в процесі роботи

Гарантія якості

Контроль повного циклу робіт. Гарантія від 3-х років

Доступна ціна

Проведення фасадних робіт точно в строк та за доступними цінами