Фасадні роботи в Луцьку та Волинській області

Облицовка фасада сайдингом

Один з найпопулярніших матеріалів для фасадної обшивки будинку - сайдинг. Оздоблення фасадів будинків сайдингом зручна, практична і економічно вигідна. Легкість монтажу, можливість утеплення фасаду зовні, сучасний дизайн - все це можна вирішити обробкою фасаду будинку сайдингом, та ще й суттєво заощадити на цьому. Справа в тому, що ціни на обробку фасадів сайдингом на порядок нижче, ніж на штукатурні роботи.

Перевага каркасних облицювальних систем в можливості проведення таких робіт в будь-який час року. Перешкодити може тільки дощова погода. У всіх інших випадках оздоблення фасадів сайдингом цілком доречна. Тоді як "мокра" облицювання фасадів штукатурними розчинами передбачає не тільки суху погоду, але і позитивні температури. Облицювання фасаду сайдингом вимагає менше часу, до того ж більше часу йде на підготовчі роботи і доставку обладнання, ніж на легку каркасну оздоблення фасаду сайдингом.

Фахівці компанії Альфа Буд Україна виконують роботи з оздоблення фасадів сайдингом в Луцьку за доступними цінами і пропонують консультації з вибору типу і дизайну облицювання, каркасних систем і матеріалу.

Особливості обробки фасаду металевим і вініловим сайдингом

Існує кілька варіантів сайдінгової обшивки: з вінілу (міцного, атмосферостійкого пластика, ПВХ), металу, дерева і композитного цементу. Послуги з облицювання фасадів сайдингом з листового металу широко застосовується в Росії. Його виробляють у нас, тому матеріал не рідкісний, але дуже надійний. Оздоблення фасадів будинків металевим сайдингом виглядає ще більш декоративно, ніж вінілом.

Металевий сайдинг оснащений не тільки багатошаровим полімерним покриттям, але ще і фінішним декоративним, що імітує дерев'яні фактури різних цінних порід дерева, камінь, цегляну кладку і т. Д.

Послуги з облицювання фасадів будинку металевим сайдингом обійдеться трохи дорожче, ніж вініловим, однак і надійність цього матеріалу на порядок вище.

Конструктивно металевий і вініловий сайдинги дуже схожі, а от ціни на роботи по обробці фасаду сайдингом з металу або вінілу відрізняються. У них практично одні розміри по ширині ламелей. Довжина варіюється в залежності від виробника. Допоміжні елементи у металевого сайдингу дещо різняться з вініловим і являють собою холоднокатані гнуті елементи з оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Передбачений кріплення - саморізи по дереву або металу.
Монтажні роботи по закріпленню профільного оцинкованого каркаса

Оздоблення фасадів будинків металевим сайдингом має величезну перевагу - експлуатаційний термін, гарантований виробником цього матеріалу, як правило, становить не менше 50 років. Облицювання фасаду вініловим сайдингом за даними параметрами дещо програє, але теж має ряд своїх переваг.

Типи сайдингу для обробки фасадів будинків

Плити для облицювання будівель виготовляють з різних матеріалів. Найміцнішим завжди був метал.

Облицювання зі сталі та алюмінію. Оздоблення фасадів будинків металевим сайдингом забезпечує великий термін експлуатації огороджувальних конструкцій. Стіни виявляються під надійним захистом. Алюмінієві елементи поступаються в міцності сталевим, але набагато більш стійкі до пошкоджень, ніж вінілові. Алюмінієвий сайдинг дуже легкий і простий в установці.

Сфера застосування металевих виробів досить широка, але все-таки частіше їх використовують для обробки нежитлових приміщень. Пожежостійкі властивості металевих планок дозволяють застосовувати таке облицювання на автозаправних станціях і в виробничих цехах.

Оздоблення фасадів будинків сайдингом з ПВХ. Вінілові вироби - найпопулярніший в своєму класі вид облицювання. Це дуже практичний і довговічний матеріал, який відрізняється більшою розмаїтістю колірних варіантів. Він простий в монтажі, застосовується на будь-яких будівлях і спорудах. Вініловий сайдинг кріпиться на обрешітку з дерева або металу. Для кріплення використовують цвяхи або саморізи, які забивають не до кінця, щоб запобігти деформації панелей через температурних стрибків. Ціна за обробку фасадів сайдингом з ПВХ економічно вигідна для клієнта. Якщо монтажні роботи включають утеплення будівлі, то така обшивка окупається протягом 2-3 років за рахунок економії на опаленні.

Фіброцементні плити. Вартість обробки будинку сайдингом цього типу дорожче, ніж вініловим. Також пропонуємо п дошки є екологічно чистим і міцним замінником дерева. Вони витримують коливання температур і не вигоряють на сонці. Мають презентабельний зовнішній вигляд.

Монтаж сайдинга краще довіритися досвідченим фахівцям нашої компанії. В Луцьку та Волинській області ми виконуємо роботи з оздоблення та облицювання фасадів сайдингом будь-якого типу, тому підберемо матеріал, який буде відповідати типу будівлі і бажанням замовника.

Порядок виконання робіт з оздоблення фасаду будинку сайдингом з металу наступний:

  • загальні підготовчі роботи;
  • монтажні роботи по закріпленню каркаса;
  • утеплення поверхні мінватою або аналогічним матеріалом;
  • закріплення сайдингу

Чому варто звернутися до нас?

Розрахунок - кошторису

Безкоштовний виїзд інженера на об'єкт та розрахунок кошторису

Фіксована ціна

Закріплюється в договорі і не змінюється в процесі роботи

Гарантія якості

Контроль повного циклу робіт. Гарантія від 3-х років

Доступна ціна

Проведення фасадних робіт точно в строк та за доступними цінами