Фасадні роботи в Луцьку та Волинській області

Облицювання штучним каменем

Фасад є своєрідною візитною карткою будівлі, по якій складається враження про смак власника. Компанія Альфа Буд Україна здійснює обробку фасадів приватних будинків штучним каменем за оптимальною ціною. Даний матеріал є найкращим рішенням для оформлення екстер'єру будівель будь-якого типу.

Оздоблення фасадів штучним каменем в Луцьку може бути доповнена різними декоративними деталями. Також в оформленні можлива комбінація декількох будівельних матеріалів. Наші фахівці зможуть втілити в життя будь-які архітектурні та дизайнерські проекти.

Особливості облицювання фасаду штучним каменем

В останні роки в Волинській області надзвичайно затребувана послуга облицювання фасадів штучним каменем, ціна робіт при цьому складається з ряду факторів. Проте, довіряти роботи з штучним матеріалом слід виключно професіоналам. Замовити їх послуги можна за допомогою мережі Інтернет. Недосвідчені виконавці можуть не впоратися з проблемами і труднощами, періодично виникаючими під час роботи з подібного роду матеріалами.

Професійні виконавці не тільки якісно виконають свою безпосередню роботу, а й допоможуть клієнтові правильно вибрати колір і фактуру штучного каменю, які будуть гармонійно виглядати з загальним стилем будівлі. Варто відзначити, що облицювання фасаду декоративним каменем дуже вигідна і це це далеко не єдина сфера застосування штучного матеріалу. Його також використовують для оздоблення інтер'єру, прикраси альтанок і т.п.

Лицьова частина штучно створеного матеріалу має щільну і зносостійку структуру. Тому декоративний камінь можна сміливо використовувати в місцях, схильних до зовнішнього навантаження. Таким чином, штучний камінь відрізняється тривалим терміном експлуатації, а також привносить частину живої природи і нітрохи не поступається натуральному, який коштує в рази дорожче. Крім того, такий вид обробки стін або цоколя має набагато більший вибір відтінків і кольорів. Тому немає нічого дивного в тому, що при створенні дизайнерських проектів використовується саме штучний, а не натуральний декоративний камінь.

Правила облицювання фасадів будівель штучним каменем

На вибір матеріалу для облицювання фасаду впливають кілька основних факторів:

  • зовнішній вигляд і естетична привабливість;
  • експлуатаційні характеристики (довговічність, надійність, стійкість до негативних впливів і т. д.);
  • вартість оздоблювальних робіт (безпосередньо матеріал, клейовий розчин, витрати на послуги фахівців).

Штучний камінь виробляється на сучасному обладнанні, із суворим дотриманням технологічних нормативів. Окремі елементи матеріалу мають однакові характеристики і стандартні розміри, на відміну від природного каменю.

Експлуатаційні властивості матеріалу також відрізняються стабільністю. Виготовлення на заводі, проведення ряду випробувань на міцність і зносостійкість є гарантією якості на протязі всього терміну експлуатації.

Вартість облицювання штучним каменем 1 метра площі значно менше, ніж облицювання натуральним. Це обумовлено тим, що природний камінь складно видобувається, і на його обробку витрачається чимало коштів і сил.

Основні правила облицювання

Для виконання робіт рекомендується вибирати теплу пору року, без різких перепадів вологості і температури. Ці показники роблять серйозний вплив на якість клейового розчину, консистенція якого повинна бути стабільною. При влаштуванні облицювання в жарку погоду необхідно змочувати стіни і сам матеріал перед нанесенням на поверхню клею.

Для того щоб фасад протягом тривалого часу зберігав привабливий вигляд, потрібно в точності слідувати відповідним рекомендаціям по монтажу. Для кожного виду матеріалу існують свої нюанси. Наприклад, камяну плитняку потрібно укладати з невеликим (близько 20 мм) зазором на шви, а прямокутні цеглини або камені - з зазором в 12 мм. Дотримання товщини шва дозволяє компенсувати природний рух каменю під час сезонних перепадів температури і вологості.

Оздоблювальний матеріал потрібно підбирати так, як він буде розташовуватися на стіні. Рекомендується заздалегідь скласти схему укладання. Облицювання слід виконувати таким чином, щоб різниця фактур і відтінків виглядало на фасаді гармонійно і красиво.

Чому варто звернутися до нас?

Розрахунок - кошторису

Безкоштовний виїзд інженера на об'єкт та розрахунок кошторису

Фіксована ціна

Закріплюється в договорі і не змінюється в процесі роботи

Гарантія якості

Контроль повного циклу робіт. Гарантія від 3-х років

Доступна ціна

Проведення фасадних робіт точно в строк та за доступними цінами