Фасадні роботи в Луцьку та Волинській області

Фактура «баранчик»(шуба)

Фактура «баранчик», раніше така фактура називалася «шуба». Зараз до складу декоративної штукатурки «баранчик» входять гранулометричні наповнювачі з кварцу, доломіту або мармуру (камінцева структура). Речовина, може бути будь-якою - або мінеральною, або полімерною.

З мінеральних речовин, що пов'язують застосовується цемент з додаванням полімеру, це найбільш поширена суміш. Свою популярність мінеральна штукатурка «баранчик» в Луцьку та Волинській області отримала завдяки невисокій вартості в порівнянні з полімерними сумішами. Вона створює чудовий захист від грибкової цвілі, а водопоглинаємість у неї на мінімальному рівні. Продається у вигляді порошку білого кольору. Виробники гарантують експлуатаційний ресурс до 10 років.

Полімерні склади відрізняються різноманітністю і тільки по сполучній речовині їх можна розділити на три види.

 • Акрилова штукатурка - виготовляється на основі акрилових смол. Завдяки своїй еластичності відмінно підходить для забивання невеликих тріщин і «раковин». Акрил чудово переносить природні температурні перепади, паронепроникаємий і не вигорає від ультрафіолетового випромінювання (сонячного світла). Термін експлуатації таких сумішей становить 15-20 років.
 • Силікатна штукатурка - в якості сполучної речовини використовується водне калієве скло з додаванням пластифікаторів. Такі склади еластичні і тому стійкі до природних температурних перепадів і невеликої деформації. Покриття не рекомендується мити проточною водою. Експлуатаційний ресурс оштукатурених поверхонь близько 20-25 років.
 • Силіконова штукатурка - сполучною речовиною в такій суміші виступають силіконові смоли. Її можна назвати найбільш «просунутою» серед аналогів, так як при її виготовленні використовуються всі напрацювання в сфері виробництва штукатурок. Склад відрізняється високою еластичністю і хорошою паропроникністю, стійкістю до атмосферних опадів і зміні температурного режиму, водовідштовхуваністю і антистатичністю. Термін експлуатації силіконової штукатурки - 20-25 років. Вона є найдорожча в серії «баранчик».

Плюси і мінуси штукатурки «баранчик»

Серед позитивних якостей можна виділити наступні:

 • стійкість до впливу вологи - відрізняється чудовою водовідштовхуваністю;
 • морозостійкість - як мінімум 50 циклів (F50);
 • колір - багата колірна гамма;
 • еластичність - не боїться вібрації і перепадів температури;
 • механічні властивості - достатня ударостійкість;
 • вигоряння - стійкість до ультрафіолетового опромінення (сонячного світла);
 • пожежна безпека - не горить;
 • трудові витрати - простота і легкість нанесення.

Недоліки фактури

Вельми складно, навіть неможливо знайти серйозні недоліки у фактурних сумішей типу «баранчик». Хоча цілком можливо, що когось відштовхне вартість декоративної суміші, а комусь подобаються виключно гладкі стіни.

Для того щоб замовити штукатурку фасаду фактурою "Баранчик" в Луцьку, достатньо зробити один дзвінок. Наш менеджер узгодить всі організаційні тонкощі, фахівець виїде на місце у зручний для вас час. Після проведення обстеження буде визначена точна вартість і терміни виконання.

Звертайтеся в Альфа Буд Україна, ми готові запропонувати оптимальні умови співпраці!

Чому варто звернутися до нас?

Розрахунок - кошторису

Безкоштовний виїзд інженера на об'єкт та розрахунок кошторису

Фіксована ціна

Закріплюється в договорі і не змінюється в процесі роботи

Гарантія якості

Контроль повного циклу робіт. Гарантія від 3-х років

Доступна ціна

Проведення фасадних робіт точно в строк та за доступними цінами