Фасадні роботи в Луцьку та Волинській області

Утеплення фасадів

Будівельна компанія Альфа Буд Україна виконує всі види робіт з утеплення фасадів в Луцьку та Волинській області, використовуючи мінеральну вату, пінопласт, вермикуліт та інші утеплювачі.

Утеплення фасадів здійснюється професіоналами, що мають великий досвід роботи. На всі види робіт надається гарантія до 5 років. Легкі, міцні, з низьким коефіцієнтом теплопровідності матеріали для теплоізоляція фасадів застосовуються не тільки при новому будівництві, але і при реконструкції / капітальному ремонті вже побудованих об'єктів.

Утеплення фасадів мінватою та пінопластом в Луцьку

Правильно зроблена теплоізоляція захистить ваш будинок від перепадів температур і вологи, що значно збільшить термін експлуатації. Роботи повинні бути проведені якісно, ​​так як порушення технології може привести до проблем: утворення містків холоду, конденсату, зростання грибків і плісняви. В результаті скоротиться термін служби будівлі, що, в свою чергу, призведе до ще більших витрат.

Основні тепловтрати відбуваються не через вікна, як багато хто вважає, а саме через стіни - завдяки їх більшій, порівняно з вікнами, площі, що обумовлює необхідність утеплення. Приступаючи до даного типу ремонту, спочатку необхідно провести обстеження будівлі на предмет наявності так званих «містків холоду» за допомогою тепловізора.

Переваги зовнішньої теплоізоляції:

  •  Стіни надійно захищені від коливань температури і впливу опадів, що є однією з основних причин їх руйнування.
  •  Точка роси, винесена за конструкцію стіни, дозволяє уникнути випадання конденсату всередині приміщення.
  •  Підвищення шумоізоляції будівлі.

Утеплення фасадів

Ціни на утеплення фасадів

Од. вимірювання
Вартість
Обклеювання стін пінопластом (50 мм.)
м2
від 75 грн.
Обклеювання стін пінопластом (100 мм)
м2
від 85 грн.
Утеплення стін мінеральною ватою (50 мм)
м2
від 90 грн.
Обклеювання стін мінеральною ватою (80 мм.)
м2
від 100 грн.
Обклеювання стін мінеральною ватою (100 мм.)
м2
від 110 грн.
Виконання армуючого шару (склосітка, 2 клейових шари)
м2
від 80 грн.
Влаштування відкосів з мінеральної вати
м.п.
від 75 грн.
Влаштування відкосів з пінопласту
м.п.
від 70 грн.
Декоративна штукатурка (короїд, камінчик)
м2
від 95 грн.
Влаштування пілонів, фризів, колон
м.п.
від 70 грн.
Фарбування стін
м2
від 50 грн.
Фарбування стін структурною фарбою
м2
від 60 грн.
Сумарна вартість роботи Фасад (мінвата 50 мм)
м2
від 300 грн.
Сумарна вартість роботи Фасад (мінвата 80 мм)
м2
від 320 грн.
Сумарна вартість роботи Фасад (мінвата 100 мм)
м2
від 350 грн.
Сумарна вартість роботи Фасад (пінопласт 50 мм)
м2
від 300 грн.
Сумарна вартість роботи Фасад (пінопласт 100 мм)
м2
від 320 грн.

Переваги будинків з утепленним фасадом

Який буде ефект від утеплення стін?

Якщо всі роботи виконані на професійному рівні, тоді утеплення забезпечить комфортну температуру в квартирах. Крім цього, коли настане літо, утеплювач забезпечить прохолоду, так як він оберігає від зайвого перегріву.

Величезне значення має матеріал, з допомогою якого проводитиметься утеплення стін. Найкращий з них - пінополістирол, він за своїми характеристиками теплопровідності краще, ніж дерево не менш ніж в 7 разів. Крім цього, утеплення зовні не викликає скорочення площі житлового приміщення.

Що заважає утеплити стіну зсередини?

Якщо утеплити приміщення зсередини, тоді воно не буде «приймати» тепло від опалення і волога почне збиратися на стінах квартири. В результаті стіни приміщення будуть невблаганно руйнуватися.

Чи є гарантії, що стане тепліше?

Наш досвід зроблених фасадних робіт свідчить про те, що в квартирах температура буде вищою приблизно на 9 градусів. Якщо раптом вас не влаштує результат, ми без вагань повернемо вам всі витрачені фінанси.

Як довго будуть сохнути стіни?

Волога в стіні через пару тижнів безповоротно піде. Якщо буде необхідно, ми проведемо обробку стін спеціальним засобом від грибка. Якщо ви зробите замовлення на утеплення стін квартири, ми проведемо обробку квартири абсолютно безкоштовно!

Наскільки довговічним є зовнішнє утеплення?

Завод, що випускає пінополістирол, дає гарантію що матеріал прослужить не менше ніж 50 років. Для додаткового захисту, в процесі утеплення стін ми покриваємо його шарами для захисту: штукатурним, шпаклювальним і фарбувальним.

Чи можна утеплити квартиру або будинок зимовий період часу

Технологія, яку ми використовуємо, дозволяє проводити роботи по утепленню будинків навіть взимку. Все буде зроблено якісно і точно в строк.

Що впливає на вартість утеплення фасаду?

На ціну перш за все впливає використовуваний при утепленні фасадів матеріал, пінополістирол, вата мінеральна, пінопласт і т.д. Крім цього на ціну можуть вплинути і конструктивні особливості самого фасаду. На ціну утеплення також впливає віддаленість від м. Луцька, оскільки доставка матеріалів до обєкта здійснюється платно, що впливає на кінцеву вартість робіт.

Ми завжди прагнемо йти назустріч нашим клієнтам, щоб разом прийти до взаємовигідних рішень. Телефонуйте і наш фахівець безкоштовно приїде до Вас для огляду фронту робіт і розрахунку вартості робіт. Ви також можете оформити заявку на огляд об'єкта, відправивши її на e-mail, або за допомогою форми замовлення.

Чому варто звернутися до нас?

Розрахунок - кошторису

Безкоштовний виїзд інженера на об'єкт та розрахунок кошторису

Фіксована ціна

Закріплюється в договорі і не змінюється в процесі роботи

Гарантія якості

Контроль повного циклу робіт. Гарантія від 3-х років

Доступна ціна

Проведення фасадних робіт точно в строк та за доступними цінами