Фасадні роботи в Луцьку та Волинській області

Зовнішнє утеплення квартир

Лякають тарифи на опалення та електроенергію? Ми допоможемо Вам економити! Зробити Ваше житло тепліше.

У зв'язку з специфікою Волинського клімату і постійно зростаючою вартістю енергоносіїв, виникає необхідність ефективно зберігати тепло всередині приміщення. Саме тому не викликає подиву стабільно високий попит на послуги з утеплення квартир в Луцьку.

Однак утеплення - завдання непросте, для реалізації якого необхідні висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти. Неправильний розрахунок теплоізоляції, використання низькоякісних матеріалів, вибір непрофесійного виконавця робот може привести до погіршення технологічних характеристик зовнішньої системи будинку, зниження терміну її служби і невідповідності естетичним вимогам замовника.

Переваги зовнішнього утеплення квартири

  • підвищення комфортабельності житла (в зимову пору року в будинку буде дуже тепло, а влітку - прохолодно);
  • зменшення витрат на опалювальні послуги (оскільки плата за них щорічно підвищується, то це досить вагомий аргумент);
  • відсутність ймовірності виникнення цвілі і грибка на поверхні стін всередині приміщення (це допоможе зберегти здоров'я мешканцям);

Зовнішнє утеплення квартир в Луцьку і Волинській області допоможе зберегти сприятливий мікроклімат в приміщенні, збереже тепло в зимовий період і прохолоду влітку. Утеплення пінопластом дозволить створити комфорт і затишок в квартирі, позбавить приміщення від зайвої вологості, утворення грибка і промерзання.

За роки роботи наша компанія зарекомендувала себе як профі в області утеплення стін квартир. У нашому штаті працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи. Ми використовуємо сучасне обладнання та матеріали.

Правильно підібрана і розрахована теплоізоляція стін дозволить не тільки заощадити кошти на електроенергію, але подарує комфорт і затишок вашій квартирі.

Чому варто звернутися до нас?

Розрахунок - кошторису

Безкоштовний виїзд інженера на об'єкт та розрахунок кошторису

Фіксована ціна

Закріплюється в договорі і не змінюється в процесі роботи

Гарантія якості

Контроль повного циклу робіт. Гарантія від 3-х років

Доступна ціна

Проведення фасадних робіт точно в строк та за доступними цінами