Фасадні роботи в Луцьку та Волинській області

Утеплення мінеральною ватою

Мінеральна вата вважається найякіснішим і найпопуляпнішим теплоізоляційним матеріалом. Вона складається з природних мінералів, тому абсолютно нешкідлива для використання в житлових будівлях.

Утеплення мінеральною ватою в Луцьку - досить поширений спосіб термоізоляції. Головні переваги мінвати:

  • незаймистість;
  • звуконепроникність;
  • теплоізоляція;
  • легкість в укладанні.

Утеплення мінеральною ватою фасадів в ЛуцькуМінеральна вата стійка до будь-яких погодних явищ, тому вона стала безпрограшним варіантом для теплоізоляції фасадів. Даний вид утеплювача експлуатується при технології «мокрий фасад», де відмінно виконує свою основну функцію.

Радимо купувати утеплювач щільністю - 90-130 кг / м3. В іншому випадку, утеплювач буде сповзати. Під час утеплення використовують кріплення, у вигляді парасольки з цвяхом. Це обумовлено тяжкістю матеріалу, який вимагає міцної фіксації.

Технологія утеплення фасадів мінеральною ватою у Волинській області схожа на утеплення пінопластом, проте має ряд своїх особливостей. Найголовніше відмінність - це тип матеріалу і використання спеціального клею при утепленні мінеральною ватою. Цей клей досить схожий на клей для пінопласту, але замінити їх не можна.

За своїми характеристиками і розцінками як утеплювач, мінеральна вата ні в чому не поступається пінопласту. Наприклад, у мінеральної вати теплопровідність дорівнює 0,041Вт / м * ° C, що більше на 0,002 ніж у пінопласту. Ви думаєте, навіщо купувати дорожчу мінеральну вату, якщо у неї з пінопластом однакові утеплюють здатності?

Утеплення фасадів мінватою в порівнянні з пінопластом має декілька відмінностей:

  • довговічність: утеплення мінеральною ватою прослужить і збереже свої функції від 30 до 60 років, а пінопласт в залежності від щільності і якості прослужить до 20 років;
  • негорючість: мінеральна вата не виділяє токсичні гази і не горить, а просто плавиться при високій температурі;
  • повітропроникність: фасади, утеплені мінеральною ватою, дають будівлі можливість «дихати»;
  • миші не їдять мінеральну вату: така дрібниця може врятувати Ваш будинок від гризунів.
  • мінеральну вату використовують при організації вентильованих фасадів. Для того, щоб будинок "дихав" потрібна циркуляції повітря, а інакше, в утеплювачі буде накопичуватися волога і розмножуватися грибки.

Технологія зовнішнього утеплення стін будинку мінватою і система утеплення фасаду пенолістіролом практично ідентичні. Розцінки на утеплення фасаду практично однакові за ціною і за способом застосування, тому Вам прийдесть вибрати лише утеплювач.

Дуже важливо пам'ятати, що при утепленні фасаду будівлі мінеральною ватою декоративну акрилову штукатурку ні в якому разі наносити не можна. Всі акрилові покриття не будуть пропускати повітря, що буде сприяти накопиченню в мінеральній ваті вологи.

Ми якісно та швидко виконаємо роботи по утепленню фасаду мінеральною ватою в Луцьку та Волинській області. В нашій компанії самі доступні ціни в регіоні, даємо гарантію на всі виконані роботи, телефонуйте прямо зараз - +38 (095)884-39-22

Чому варто звернутися до нас?

Розрахунок - кошторису

Безкоштовний виїзд інженера на об'єкт та розрахунок кошторису

Фіксована ціна

Закріплюється в договорі і не змінюється в процесі роботи

Гарантія якості

Контроль повного циклу робіт. Гарантія від 3-х років

Доступна ціна

Проведення фасадних робіт точно в строк та за доступними цінами