Фасадні роботи в Луцьку та Волинській області

Утеплення пінопластом

Утеплення фасадів пінопластом вважається найбільш вигідним способом, який ефективно вирішує проблему ліквідації тепловтрат будівель будь-якого типу. В якості теплоізоляції пінопласт може використовуватися для огороджувальних конструкцій з будь-яких матеріалів.

Утеплення фасадів пінопластом в Луцьку і Волинській області є найбільш дешевим способом утеплити фасад будинку. Пінопласт доступний за ціною, і водночас він є надійним утеплювачем. Також важливо, что цей матеріал створює прекрасну звукоізоляцію, не пропускає вологe, запобігає появі грибка и цвілі.

Плюси пінопласта

 • недорогий, а значить, доступний;
 • легкий - Не додає навантаження стін і фундаменту;
 • простий у використанні: його не потрібно додатково обробляти перед установкою на стіну, він легко ріжеться і не вимагає спеціального обладнання;
 • не накопичує вологу;
 • володіє хорошими теплоізоляційними властивостями, так як має пористу структуру;
 • його легко перевозити, оскільки він легкий, щільний.

Недоліки пінопласта

 • легкозаймистий;
 • при горінні матеріал виділяє токсичні речовини;
 • при утепленні приміщення зсередини підвищує рівень вологості, оскільки сам по собі пінопласт вологонепроникний.

Вивчивши всі переваги і недоліки даного будівельного матеріалу можна визначитися, чи варто робити утеплення стін пінопластом або ж віддати перевагу іншій технології, наприклад, утеплення мінеральною ватою.

Ну а якщо Ви ніяк не можете визначитись, звертайтесь в нашу компанію. Ми підберемо для Вас найкращий варіант утеплення і зробимо всі необхідні роботи.

Ціни на утеплення пінопластом

Од. вимірювання
Вартість
Утеплення пінопластом 50 мм, із застосуванням сумішей, фасадної склосітки, кріпленням пінопласту дюбелями, ґрунтовкою, нанесенням фасадної фарби (2 шари)
м2
від 300 грн.
Утеплення пінопластом 80 мм, із застосуванням сумішей, фасадної склосітки, кріпленням пінопласту дюбелями, ґрунтовкою, нанесенням фасадної фарби (2 шари)
м2
від 330 грн.
Утеплення пінопластом 100 мм, із застосуванням сумішей, фасадної склосітки, кріпленням пінопласту дюбелями, ґрунтовкою, нанесенням фасадної фарби (2 шари)
м2
від 350 грн.

Етапи проведення робіт з утеплення фасаду пінопластом

Якщо Ви твердо вирішили, що такий утеплювач як пінопласт Вам підходить, давайте розберемося, як монтувати його на фасад будинку.

Для початку необхідно очистити стіни від усього, що може заважати поклеїти пінопласт на зовнішні стіни будинку. Це можуть бути труби, решітки вентиляції, ліхтарі, елементи декору. Стіни бажано перевірити на наявність перепадів і великих тріщин. Останні краще закрити монтажною піною.

А ось з перепадами варто боротися - заґрунтувати і зашпаклювати. Для цього потрібно вибрати грунтовку глибокого проникнення і перед процедурою вирівнювання нанести її на стіни, а потім покрити цементною шпаклівкою.

Якщо Ваш будинок був пофарбований фарбою, то її краще зняти, оскільки на таку поверхню кріпити пінопласт буде проблематично. Помітили іржу? Її можна пофарбувати спеціальною фарбою. Не подобається цвіль на стінах? Теж не біда, адже існує безліч засобів для позбавлення від цієї напасті.

Після проведення всіх робіт з підготовки стін будинку до утеплення, слід ще раз покрити ґрунтовкою і можна починати основні дії.

Отже, слід визначити нижню межу, за якою Ви будете вирівнюватись пінопласт - краще відзначити її натягнутим шнуром, щоб рівно розмістити перший ряд плит. Якщо є необхідність, можна за обраним рівнем закріпити алюмінієвий профіль і по його краю клеїти перший ряд пінопласту.

Кріпиться пінопласт на спеціальний клей, який потрібно розвести. Для цього в підходящу ємність набираємо воду і висипаємо туди клей. Рівномірно наносимо клей на плити пінопласту, після чого клеємо плиту до стіни. Перший ряд рівняємо по алюмінієвому профілю, далі розміщуємо плити, притискаючи їх один до одного.

Утеплення пінопластом зовні краще проводити знизу вгору. По першому ряду рівняємо інші, плити наступного ряду краще розташовувати зі зміщенням, більше ймовірності, що не утворюється містків холоду.По кутах будівель плити пінопласту вкладаються з запасом, який повинен виступати на ширину плити. Така технологія утеплення найправильніша.

Після того як роботи по утепленню виконані, клей повинен висохнути - на це потрібно три дні. Далі рекомендуємо закріпити пінопластові плити спеціальними дюбелями з широким капелюшком.

Ну а останній етап робіт - закріплення армуючої сітки. На стіну наноситься розчин, до нього додається сітка і вдавлюється від центру до країв. Правильно закріплена сітка та, яку не видно на поверхні розчину. Після проведення даних робіт стіни будинку можна штукатурити.

Чому не варто утеплювати стіни будинку зсередини?

 • таке утеплення забирає досить багато корисної площі;
 • точка роси (появи конденсату) з'являється в стіні, що призводить до появи цвілі, грибка і до руйнування самої стіни;
 • при такому утепленні Ви залишаєте зовнішні стіни холодними, що сприяє їх промерзанню і швидкому зносу;
 • пінопласт дуже горючий і при горінні виділяє їдкі пари, які небезпечні для людини.

Як Ви бачите, утеплення будинку пінопластом - складна робота, яка вимагає багато часу, обладнання і навичок. Якщо Ви хочете, щоб роботи по утепленню були проведені швидко, якісно, ​​варто довірити їх професіоналам. Наші фахівці завжди до Ваших послуг. Є питання по утепленню будинку? Телефонуйте прямо зараз +38 (095)884-39-22

Чому варто звернутися до нас?

Розрахунок - кошторису

Безкоштовний виїзд інженера на об'єкт та розрахунок кошторису

Фіксована ціна

Закріплюється в договорі і не змінюється в процесі роботи

Гарантія якості

Контроль повного циклу робіт. Гарантія від 3-х років

Доступна ціна

Проведення фасадних робіт точно в строк та за доступними цінами