Фасадні роботи в Луцьку та Волинській області

Утеплення стін з піноблоку

Піноблок - будівельний матеріал, який використовується для будівництва стін будівель, заповнення прорізів, а також в якості огороджувальних конструкцій. Піноблок є різновидом пористого бетону і виготовляється зі звичайного цементного розчину, піску і води з додаванням піни. Пінобетон створюється шляхом рівномірного розподілу бульбашок повітря по всій масі бетону. Його слід відрізняти від газобетону. Пінобетон виходить не під впливом хімічної реакції, а за допомогою механічного перемішування попередньо приготовленої піни з бетонною сумішшю. Зазвичай піноблок виготовляють шляхом нарізки моноліту з пористого бетону на блоки необхідного розміру, або методом заливки форм необхідного розміру.

Піноблок - недорогий поширений матеріал, з високими тепло-і звукоізоляційні властивостями, з низьким коефіцієнтом усадки. Стіни з піноблоку пожежостійкі, а також стійкі до змінного заморожування і відтавання. Сучасний універсальний матеріал, що використовується як в приватному житловому будівництві, так і для будівництва торгових центрів, адміністративних будівель і т.п.

Технологія утеплення будинків з піноблоку

Утеплення стін з піноблоку - це застосування як класичної СФТК - системи утеплення фасадів з тонким штукатурним шаром, так і навісних фасадів, але при додатковому обстеженні піноблоку на відрив дюбелів і можливість нести навантаження ваги вентильованого фасаду.

При утеплення стін з піноблоку необхідно враховувати основний фактор:

У піноблока підвищений коефіцієнт паропроникності. Як наслідок, при утепленні стіни з піноблоку бажано використовувати в якості утеплювача мінеральну плиту. Особливо, якщо планована товщина утеплювача не перевищує 50 мм. У пінопласта низька паропроникність.

Якщо всередині приміщення з піноблоків досить висока вологість, то при застосуванні пінополістиролу постає питання про необхідність внутрішнього кондиціонування приміщення (щоб уникнути прогресуючого відсирівання стін) або збільшення товщини пінополістиролу. Питання дуже важливе, від нього залежить термін служби фасаду. Ми рекомендуємо при утепленні стін з піноблоку все-таки застосовувати мінеральну плиту, тому що проблема недостатнього вологопереносу повністю відсутня в системі утеплення стін з піноблоку мінеральної плитою. Паропроникність мінеральної базальтової вати вище, ніж у піноблока, тому цю систему утеплення можна використовувати без будь-яких обмежень.

Наші спеціалісти безкоштовно підберуть систему утеплення Вашого будинку, врахувавши всі умови! Проведемо утеплення стін з піноблоку в Луцьку максимально швидко, якісно та в обумовленний строк. Телефонуйте прямо зараз - +38 (095)884-39-22

Чому варто звернутися до нас?

Розрахунок - кошторису

Безкоштовний виїзд інженера на об'єкт та розрахунок кошторису

Фіксована ціна

Закріплюється в договорі і не змінюється в процесі роботи

Гарантія якості

Контроль повного циклу робіт. Гарантія від 3-х років

Доступна ціна

Проведення фасадних робіт точно в строк та за доступними цінами